با شلوار جین زنانه چه کفشی بپوشیم؟

بیایید یک‌ بار برای همیشه به سراغ این موضوع برویم و آن را بررسی کنیم. سوال اساسی این است که با شلوار جین زنانه چه کفشی را می‌توانیم ست کنیم؟ این روزها بسیاری این گمان را دارند که با گسترش دنیای مد و ورود مدل‌هایی که هر لباسی را با هر کفشی ست می‌کنند پس می‌توان به راحتی لباس‌ها را با یکدیگر و با کفش‌هایی عجیب‌تر ست کرد و متناسب با مد بود. اما جواب به این نگرش قطعا منفی است. خوش پوش بودن قطعا نیازمند زمان گذاشتن برای انتخاب بهترین و هماهنگ‌ترین طرح‌ها و رنگ‌ها است. شلوار جین هم در سال‌های گذشته از مدل‌هایی بوده است که با طرح‌های متنوعی به بازار عرضه شده است پس برای یک ست جذاب زنانه در این مقاله بررسی می‌کنیم که کدام مدل جین زنانه را با چه کفشی باید پوشید تا جذاب‌ترین استایل متعلق به شما باشد.

کفش پاشنه بلند و قرارهای رسمی

شلوار جین اسکینی و با طرح سنگشور یا پاره را می‌توانید با کفش پاشنه بلند ترجیحا با رنگی تیره ست کنید. مطمئن باشید که این ست همیشه و در طول تاریخ از جذاب‌ترین استایل‌ها بوده است. اگر باید برای جلسه‌ای کاری یا مهمانی رسمی آماده شوید یا حتی در کافه‌ای حوالی خیابان کریم خان قرار عاشقانه‌ای دارید، برای انتخاب این ست تردید به خود راه ندهید.

این ست را با شلوار جین آبی روشن و کفش پاشنه بلند سفید هم امتحان کنید. نتیجه کار قطعا هوش از سرتان خواهد برد.

تصور کنید شلوار اسلیم فیت یا اسکینی با رنگی تیره مانند سورمه‌ای یا حتی آبی روشن را با کفش پاشنه بلند با رنگی کرم یا مشکی هماهنگ کنید. این ترکیب برنده می‌تواند شما را به الماس هر مجلسی بدل کند.

کفش بلند شیشه‌ای، نکته‌ای باریک‌تر از مو

حتما میان انتخاب از بین این دو گزینه مردد شده‌اید که آیا با شلوار جین‌تان صندل را انتخاب کنید یا کفش پاشنه بلند را؟ توصیه ما به شما در این برزخ انتخاب میان دو گزینه جذاب، کفش پاشنه بلند شیشه‌ای است. کفشی که جذابیت صندل را در کنار زیبایی کفش پاشنه بلند دارد. کفشی که سطح روی آن فرم شیشه‌ای دارد و پای شما به طور کامل مشخص است.

با این کفش می‌توانید شلوار جینی با طرح سنگشور و یا حتی شلواری با رنگ آبی روشن با طرح پاره را انتخاب کنید تا زیبایی تیپ و استایل شما را چندین برابر کند. اگر به یک مهمانی رسمی یا نیمه رسمی دعوت شده‌اید و برای انتخاب کفشی متناسب با شلوار جین‌تان تردید دارید این ترکیب می‌تواند خیال شما را راحت کند.

کالج، کفشی که راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد

اگر از آن دسته آدم‌های پر مشغله هستید که راحتی یکی از گزینه‌های مهم‌تان برای انتخاب کفش است یا اگر طرفدار سبک کژوال هستید و رسمی بودن کفش‌های پاشنه بلند را دوست ندارید، کالج بهترین انتخاب برای شماست. کفش کالج با شلوار جین که قد کوتاهی داشته باشد و تا مچ را پوشش دهد از جذابیت‌های این ست جذاب است. برای حضور در جلسات کاری و دورهمی‌های نیمه رسمی و دوستانه می‌توانید این ست جذاب را امتحان کنید.

صندل مناسب‌ترین انتخاب روزهای گرم

برای فصل‌های گرم به سراغ صندل‌هایتان بروید. ترکیب صندل و شلوار جین زنانه همیشه جذابترین ایده برای فصل گرم سال هستند. اگر می‌خواهید از صندل‌هایی با بند استفاده کنید پس شلوار جین‌تان را از میان طرح‌ها و مدل‌های کوتاه‌تر انتخاب کنید تا هم شلوار و هم صندل جذابیت و زیبایی خود را حفظ کنند. برای پوشیدن صندل می‌توانید شلوار جین را از مدل اسلیم فیت یا اسکینی انتخاب کنید. فصل‌های گرم سال این مدل از بهترین و جذابترین مدل‌هایی است که می‌توانید آن رابپوشید و لذت ببرید و استفاده کنید پس با این انتخاب می‌توانید بهترین ست را داشته باشید و از انتخاب خود مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید: شلوار جین بگی و گشاد، ترند امسال!

نیم بوت زنانه، اگر طرفدار استایل کلاسیک هستید

فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما هنوز هم طرفداران خود را دارد. فیلم‌هایی که بیش از هر چیز دیگری استایل بازیگرانش توانست انقلابی در دنیای مد به راه بیاندازد. هنوز هم استایل کلاسیک جذابیت‌های خود را حفظ کزده است. اگر کفشی می‌خواهید تا تقریبا با هر نوع شلوار جینی ست و هماهنگ شود پس می‌توانید به سراغ نیم بوت زنانه بروید. این ست به طور معمول با شلوار جین راسته یا اسلیم ست می‌شود و با یک نرکیب درست می‌توانید استایلی کلاسیک را برای خودتان طراحی کنید.

بوت بلند زنانه استایلی برای روزهای سرد زمستانی

بوت ساق بلند زنانه همیشه می‌تواند جذابیت استایل شما را در روزهای سرد سال چندین و چند برابر کند. پس برای انتخاب این ست زمان را از دست ندهید. شلوار جینی با رنگی تیره یا خنثی به همراهی بوت زنانه ساق بلند با رنگ کرم یا مشکی جیر جذابیت استایل شما را افزایش می دهد.

کفش‌های اسپرت سفید همراه همیشگی شلوار جین

در هر فصل سال برای هر موقعیتی انتخابی است که نمی‌توان از آن به راحتی عبور کرد. کفش اسپرت سفید هم از آن دسته کفش‌هایی است که می‌توانید با هر مدلی از شلوار جین بپوشید و از زیبایی استایل‌تان اطمینان خاطر داشته باشید. تنها موردی که شاید خیلی‌ها را از این ست جذاب دور می‌کند مراقبت و نگهداری از کفش اسپرت سفید رنگ است.

این بار شما برای ما بنویسید:

شما چه کفشی را با شلوار جین ست می‌کنید؟ طرفدار کدام یک از ست های بالا هستید؟ طرفدار تیپ و استایل کلاسیک هستید یا کژوال؟

بیشتر بخوانید : استایل های مخنلف مد را بشناسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *