فوت و فن پوشیدن کت مشکی را یاد بگیرید.

کت مشکی ، بخش اصلی هر کمد لباسی است و یکی از نیاز های اصلی ما در زمستان، لباس‌های گرمی است که بتواند ما را از سرما و پیامد‌هایش حفظ کند اما مشکل مربوط به زمانی است که مجبوریم کت سیاه مان را با لباس‌های مختلف سِت کنیم چون این دسته از کت‌ها می‌توانند خیلی زود تکراری و حوصله سر بر شوند. برای اینکه کمد لباستان در زمستان شیک و متفاوت باشد، این پیشنهاد‌ها در رابطه با کت های مشکی را امتحان کنید.

۱. کت مشکی بلند را امتحان کنید

کت مشکی بلند

از انتخاب کت‌های بلند یا کت‌های بارانی نترسید، هر چند استفاده از این کت ها ممکن است کمی ناخوشایند باشد ولی پوشیدن لباسی که تا ساق پا – یا حتی بیشتر – ادامه داشته باشد، هرگز قدیمی نمی شود و به طرز خارق العاده ای با هر لباسی ست می شود؛ از شلوار جین گرفته تا مانتو های رنگارنگ و خاص.

نمونه بالا از ست شلوار جین و کت کیم کارداشیان به خوبی نشان دهنده شیک و خاص بودن این دسته از کت ها است.

۲. از شرایط بهره ببرید، کت مشکی را جذاب‌تر کنید

کت جذاب

اگر کت ساده یا یکدستی می پوشید که به خودی خود متفاوت نیست، می توانید از شالتان برای تغییر شرایط بهره زیادی ببرید و با استفاده از یک روسری دلنواز یا یک شال بافتی یا ابریشمی، با طرح ها یا رنگ های مختلف، می توانید بازی را به نفع خود عوض کنید. هر کدام از پیشنهاد های بالا، مکمل مناسبی برای کت سیاه ساده شما هستند و سادگی ست شما را از بین می برند.

۳. از خز استفاده کنید و کت مشکی را تاثیرگذار‌تر کنید

کت خز دار

استفاده از خز در کت حالتی لوکس به کت سیاه شما می بخشد. خز می تواند ارتباط بی همتایی میان ست های لوکسوری و خیابانی ایجاد کند و با رنگ سیاه کت هم خوانی دارد. فراموش نکنید که جنس هایی غیر از خز هم می تواند تفاوتی که می خواهیم ایجاد کند. پس با انتخاب جنس و اندازه مناسب برای کتی که می خواهید بپوشید، ست لباستان را به شیک ترین حالت ممکن برسانید.

۴. کفش های رنگی را با کت مشکی سِت کنید

کفش رگی

استفاده از کفش های رنگی، یکی از بهترین ست ها برای کت مشکی ساده است. با پوشیدن کفش های رنگی و براق، حس یکپارچگی را از بین ببرید تا شیک تر به نظر برسید.

۵. در انتخاب کیف هوشیار باشید

استفاده از کیف حتی اگر همرنگ کت باشد، می تواند حس عادی بودن ترکیب را از بین ببرد و ست خوش استایلی بسازد. اما اگر می خواهید یک قدم دیگر هم بردارید می توانید در انتخاب کیف کمی وسواس به خرج دهید.

۶. چیزی نپوشید!

مشکی

یک کت با دوخت مناسب می تواند به تنهایی شیک به نظر برسد. این ست ساده زمستانی به همراه کفش رنگی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

۷. کت دو رنگ انتخاب کنید

کت دو رنگ

متفاوت بودن رنگ قسمتی از کت مثل آستین یا یقه، کمی به لباس تنوع می دهد. جایی گیری این گونه کت ها در کمد لباس می تواند شما را هم گام با مد پیش ببرد و در شیک بودن ست های شما تاثیر گذار باشد.

۸. زیاد ریخت و پاش به پا نکنید

لازم نیست حتما انقلابی عمل کنید یا حتما رنگ های براق و متضاد بپوشید. گاهی هم می توانید تضاد ایجاد نکنید مثل پوشیدن یک لباس طوسی زیر کت مشکی . این ترکیب ها شاید به نظر قدیمی یا تکرای باشد اما ترکیبی شیک است.          

منبع: SHEmazing                                                                                                                                                           

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *