انواع کفش پاشنه بلند زنانه ۲۰۲۲ – ۱۴۰۱

انواع کفش پاشنه بلند زنانه ۲۰۲۲ – ۱۴۰۱ موضوع این مقاله است که به شما کمک می‌کند استایل جذاب و به روزی داشته باشید. در طول سالهای مختلف علاوه بر اینکه پوشاک مختلفی به عنوان استایل سال جدید معرفی می‌شود انواع کفش پاشنه بلند هم با توجه به ترندهای سال شکل جدید و استایل متفاوتی به خود می‌گیرند. استفاده از انواع ترند کفش پاشنه بلند زنانه ۲۰۲۲ – ۱۴۰۱ به شما کمک می‌کند تا به کمک یک آیتم جذاب استایل فوق العاده‌ای را از خود به نمایش بگذارید. پس اگر شما هم در مورد کفش‌های پاشنه بلند سال جدید کنجکاو هستید با ما همراه باشید تا انواع مختلفی از آن را به شما معرفی کنیم.

کفش‌های پاشنه بلند پلتفرم باعث می‌شوند قد شما بسیار بلندتر از سایر کفش‌های پاشنه بلند به نظر برسد. کفش‌های پلتفرم ترند سال جدید نسبت به سایر کفش‌های پاشنه بلند پلتفرم، ابعاد بزرگتری دارند و یادآور کفش‌های دهه ۹۰ هستند. مشخصه اصلی این کفش‌ها، رنگ‌های درخشان و براق در کنار بند دور مچ و پاشنه‌های کلفت است که به خصوص در استایل‌های بهار و تابستان برندهای مطرح سراسر جهان مانند پرادا به چشم می‌خورند.

این کفش‌ها قابلیت کاربرد روزانه و مجلسی را دارند که با استفاده از یک لباس مجلسی کوتاه در کنار پاشنه بلند‌های پلتفرم ترند سال  ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ می‌توانید استایل بسیار جذاب و به‌روزی را از خود به نمایش بگذارید. همچنین به یاد داشته باشید که ترکیب این آیتم در کنار شلوار جین به همراه اکسسوری‌های طلایی استایل فوق العاده‌ای را به شما خواهد بخشید.

کفش‌های پاشنه بلند پلتفرم نسبت به سایر کفش‌های پاشنه بلند به بلندتر دیده شدن قد شما کمک می‌کنند، اما این در حالی است که پوشیدن آنها به خاطر پاشنه کلفت راحت‌تر است.

صندل‌های دهه ۹۰

صندل های دهه 90

صندل‌های پاشنه بلند دهه ۹۰ چند سالی است که در کلکسیون بهار و تابستان برندهای مختلف به چشم می‌خورد. صندل‌های دهه ۹۰ که به عنوان کفش‌های ترند سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ مورد توجه برندهای مختلف قرار گرفته‌اند، طراحی ساده‌ای دارند و مشخصه اصلی ظاهری آن‌ها پاشنه کوتاه ۴ تا ۵ سانتی در کنار یک بنده ساده یا به شکل بافت است. پوشیدن این صندل‌ها راحت است و در کنار یک شلوار جین مام استایل ظاهر زیبایی به شما می‌دهد.

کفش‌های براق و متالیک

یکی دیگر از ترندهای کفش پاشنه بلند سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ که در کلکسیون لباس بهار و تابستان دیور و فندی به چشم می‌خورد کفش‌های براق و متالیک است. به یاد داشته باشید که کفشهای براق و متالیک همواره می‌توانند استایل خیره کننده‌ای را برای شما خلق کنند. استفاده از کفش‌های براق در تابستان باعث می‌شود استایل شما در بیرون از خانه جذاب به نظر برسد. همچنین از این کفش‌ها می‌توانید در مراسم رسمی و مهمانی‌های فصل زمستان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : راهنمای جامع ۲۳ مدل از انواع کفش پاشنه بلند

صندل‌های پاشنه بلند گلادیاتوری

کفش پاشنه بلند

یکی از ترندهای کفش پاشنه بلند سال ۱۴۰۱ و ۲۰۲۲ صندل‌های پاشنه بلند گلادیاتوری است. به یاد داشته باشید صندل‌های گلادیاتور هیچ وقت به طور کامل از مد نمی‌افتند؛ اما نمی‌تواند به عنوان یک ترند در تمام سال‌ها به چشم بخورد. مطمئن باشید استفاده از صندل‌های پاشنه بلند گلادیاتوری ظاهر شما را جذاب‌تر خواهند کرد.

کفش‌های پاشنه بلند بنددار

کفش پاشنه بلند

در کلکسیون لباس‌های بهار و تابستان برندهای تامی و مسکینو شاهد استفاده از سگک‌های بزرگ برای قسمت بند کفش هستیم. این ایده بیشتر در کفش‌های پاشنه بلنده دهه نود به چشم می‌خورد؛ اما یکی از استایل‌های بی نظیر برای کفش پاشنه بلند سال ۱۴۰۱ و ۲۰۲۲ است. برای نمایش بهتر سگک این کفش‌ها توصیه می‌شود از آنها در کنار شلوارهای کوتاه یا دامن‌های کوتاه استفاده شود تا بتوانید زیبایی کفش‌های خود را بیشتر به نمایش بگذارید.

پوتین‌های کابوی سیاه و سفید

همانطور که اطلاع دارید استفاده از پوتین‌های کابوی تنها منحصر به فصل زمستان نیست، بلکه از آنها می‌توانید در فصل‌های گرم سال هم استفاده کنید. پوتین‌های کابوی دارای پاشنه ۳ تا ۵ سانت هستند که بیشتر از جنس چرم یا جیر دوخته می‌شوند. توجه داشته باشید امسال رنگ سیاه و سفید این کفش‌ها می‌تواند استایل خیره‌کننده‌ای را در پوشاک روزمره شما به وجود بیاورند. می‌توانید برای جذابیت بیشتر این کفش‌ها از شلوار جین برای ترکیب استفاده کنید. مطمئن باشید پوشیدن پوتین‌های کابوی سیاه و سفید باعث خیر ماندن اطرافیان شما خواهد شد.

چکمه‌های پاشنه بلند

چکمه های پاشنه بلند

بهتر است برای امسال با چکمه‌های بلندی که راه رفتن با آنها برای شما مشکل است، خداحافظی کنید چرا که برای سال جدید خرید چکمه‌های راسته با پاشنه بلند راحتی بیشتری را برای شما فراهم می‌کند. استفاده از این کفش‌ها نه تنها باعث می‌شود استایل شما بسیار جذاب به نظر برسد بلکه به گرم نگه داشتن پاهای شما هم کمک می‌کند. استفاده از این مدل از کفش‌های ترند برای سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ نه تنها برای مهمانی‌ها بلکه برای مصارف روزانه هم گزینه فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

بیشتر بخوانید : با شلوار جین زنانه چه کفشی بپوشیم؟

جزئیات در پاشنه‌ها

در گذشته جزئیات و اکسسوری‌های به کار برده شده در کفش‌ها بیشتر در قسمت جلوی آنها قرار می‌گرفتند، اما امسال شاهد استفاده از جزئیات در قسمت پاشنه کفش‌ها هستیم. به طوری که استفاده از کریستال‌های نقره‌ای یا طلایی در قسمت پاشنه کفش‌های پاشنه بلند در کلکسیون برندهای مطرح دنیا بسیار به چشم می‌خورد. همچنین بسیاری دیگر از برندها طرح های جدید و جذابی را به پاشنه کفش‌های طراحی شده خود اضافه کرده‌اند.

پاشنه مربعی

پاشنه مربعی

کفش‌های پاشنه مربعی نه تنها برای فصل بهار و تابستان بلکه در پوتین‌های فصل زمستان سال ۱۴۰۱ و ۲۰۲۲ بسیار به چشم خواهد خورد. استفاده از پاشنه مربعی در انواع مختلف کفش‌ها باعث شد تا آنها از حالت یکنواختی خارج شوند. کفش‌های پاشنه بلند مربعی برای استفاده در مکان‌های رسمی و دورهمی‌های دوستانه کاربرد بسیار بالایی دارند و شما می‌توانید به کمک آن‌ها استایل بی نظیری را خلق کنید.

سخن پایانی

علاوه بر کفش‌های پاشنه بلند ترند ۱۴۰۱ و ۲۰۲۲  شما می‌توانید با گزینه‌های مختلف بسیار زیادی استایل مناسب خود را به وجود آورید؛ اما به یاد داشته باشید که پوشیدن کفش راحت باعث می‌شود به راحتی راه بروید و اعتماد به نفس بالایی را به دست آورید. در هنگام خرید کفش علاوه بر ترند سال به راحتی با پاهای خود فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *