بهترین لباس ها برای لاغر دیده شدن خانم ها

اگر چاق هستید با پوشیدن لباس مناسب و تغییر در نحوه پوشش تان میتوانید خود را تا حد زیادی لاغر نشان دهید، ما به شما میگوییم برای لاغر دیده شدن چه بپوشید.

لباس های مناسب برای لاغر تر دیده شدن

انتخاب لباس در لاغر و یا چاق تر دیده شدن شما نقش مهمی دارد یعنی به راحتی میتوانید با انتخاب لباس مناسب تا حد زیادی خود را لاغر نشان دهید.

لباس-خانم-های-چاق

لباس های راه راه لاغر

انتخاب لباس های راه راه نخستین و ساده ترین راه برای لاغر تر و کشیده تر دیده شدن افراد است، با انتخاب لباس هایی که راه راه عمودی هستند میتوانید خود را لاغر و قد بلند نشان دهید پس لباس های راه راه یکی از بهترین گزینه ها برای افراد چاق هستند.

لاغر به نظر رسیدن

لباس های ماکسی

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که فکر میکنند لباس های ماکسی فقط برای افراد لاغر مناسب اند اما این تصور اشتباه است و خانم های چاق هم میتوانند لباس های ماکسی بپوشند. لباس های ماکسی تاثیر زیادی در لاغری و قد بلند دیده شدن دارد.

لباس ماکسی

سر تا پا مشکی

اصولا لباس های مشکی برای افراد چاق مناسب اند و باعث میشوند تا لاغرتر دیده شوند. به این ترتیب یکی از بهترین استایل ها برای خانم های چاق تیپ سرتا پا مشکی است و میتواند حسابی آن ها را لاغر نشان دهد.

لباس برای لاغر نشان دادن

دامن های مدادی لاغر

دامن های مدادی به دامن های تنگی گفته میشود که تا روی زانو هستند، این سبک از دامن های زنانه حسابی شما را لاغر نشان میدهند. برای انتخاب رنگ دامن بهتر است سراغ رنگ های تیره بروید.

دامن مدادی

لباس هایی که باعث میشوند شما لاغر تر از آنچه هستید دیده شوید.

  • شلوار تیره فاق بلند
  • لباس های کمربند دار
  • کفش پاشنه بلند
  • لباس های یقه هفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *