شیک ترین انواع عینک های آفتابی زنانه تابستانی را بشناسید

انواع عینک های آفتابی زنانه تابستانی ممکن است اکسسوری کوچکی باشند اما تاثیر بسیار زیادی دارند. یک عینک آفتابی شیک می‌تواند صورت، استایل یا حتی حال و هوای شما را تغییر دهد.

با فرا رسیدن تابستان کمد شخصی ما هم باید به شیک ترین انواع آنها مجهز شود و امسال بهترین گزینه های ممکن یادآور گذشته هستند و بازار امسال سرشار از عینک های منحصر به فرد اما قابل استفاده ای هستند که جزییات جدیدی دارند اما حالت کلاسیکی دارند.

مجله وگ (vogue) اخیرا نگاهی به محبوب ترین و جذاب ترین عینک های آفتابی از سال ۱۹۵۵ تا کنون انداخته است که در ادامه سه نمونه از محبوب‌ترین عینک های آفتابی زنانه تابستانی را بررسی می‌کنیم.

عینک آفتابی طرح گربه ای

ینک آفتابی طرح گربه

اولین نوع عینک زنانه پیشنهادی، یک فریم کلاسیک است. (طرح گربه ای) می‌تواند بخشی از استایل شما در طول تابستان باشد. از فریم های همانند بال گرفته تا حالت لاک پشتی کلاسیک یا حتی استایل قدیمی هالیوودی همگی می‌توانند انتخاب های مناسبی برای گذراندن تابستان امسال باشند.

عینک آفتابی خلبانی

عینک آفتابی خلبانی

مدل خلبانی دوباره در دسته جذاب ترین طرح های عینک آفتابی قرار گرفته‌است. فریم کلاسیکی که پیش تر برای خلبانان در نظر گرفته می‌شد، باز هم با وجود کوچک ترین جزییات به یکی از محبوب‌ترین های مدل عینک های زنانه و مردانه تبدیل شده است.

عینک های مدل خلبانی در انواع بسیار متنوعی تولید می‌شوند و تمام موارد از طیف های رنگی مختلف برای لنز گرفته تا جزییات فلزی به کار رفته در فریم متغییر هستند و به شما حق انتخاب های بسیاری می‌دهند.

بازگشت عینک های اور سایز

عینک آفتابی های اور سایز

عینک های اور سایز زنانه در تمام طرح ها بازگشته‌اند. از فریم دایره ای تا مربعی، همگی دوباره طراحی شده اند اما این بار حتی بزرگ تر از گذشته! این عینک های اور سایز که در دهه هفتاد میلادی جذابیت خاصی داشتند، با اضافه شدن چند به روز رسانی همانند مات شدن، لنز های تیره و استفاده از رنگ های متنوع در فریم و لنز، دوباره محبوبیت گذشته خود را پیدا کرده‌اند.

منبع: VOGUE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *