راهنمای استایل تابستانی خانم ها

حتما برای شما هم پیش آمده است که قدرت تصمیم گیری‌تان در انتخاب و حتی خرید لباس را از دست داده‌اید! در این مطلب قصد داریم چند راهنمای استایل تابستانی برای خانم ها و چند ایده مناسب که مطابق با ترندهای تابستان هستند را با شما مرور کنیم! با ما همراه باشید.

راهنمای استایل تابستانی ‌خانم ها برای مهمانی

برای داشتن یک استایل تابستانی ترندی می‌توانید از پترن‌های حیوانی خصوصا پلنگی، رنگهای درخشان و نئونی ، کت و شلوارهای نود و پارچه‌های ساتنی براق در رنگهای مختلف استفاده کنید.

پترن پلنگی

پترن پلنگی همچنان در بین پارچه‌های فصل تابستان به چشم می‌خورد! شما می‌توانید یک پیراهن ساده پلنگی را با صندل‌های مشکی و یک کیف کوچک با رنگ متضاد و پر کنتراستی مثل قرمز ترکیب کنید و عالی به نظر برسید!

پترن پلنگی

رنگ‌های درخشان استایل تابستانی

از رنگهای درخشان و خالصی مثل زرد استفاده کنید! شلوار گشاد و بلند زرد را مرکز توجه استایل قرار بدهید و با یک پیراهن شتری و یا شکلاتی رنگ و صندل‌های سفید و کیف حصیری آنرا کامل کنید.

رنگ‌های درخشان


پارچه ساتن

یک دامن بلند ساتن در رنگ‌های گرم مثل آجری، زرشکی، اکر و یا نود انتخاب کنید و آنرا با شومیز سفید محبوبتان همراه کنید! فراموش نکنید یک عینک وینتیج میتواند این استایل را منحصر به فرد نشان دهد.

پارچه ساتن


تناژ نود استایل تابستانی

رنگ سفید را با تناژ نود ترکیب کنید و یک استایل خاص بسازید! شلوارک برمودای کرم رنگ را با تاپ سفید و یک کمربند چرم قهوه‌ای هماهنگ کنید و در آخر از گوشواره‌های طلایی و یک کلاه حصیری کمک بگیرید!

تناژ نود

راهنمای استایل تابستانی کژوال برای خانم ها

برای داشتن یک استایل کژوال در تابستان امسال استفاده از رنگهای پاستلی، آستین‌های پفی در کنار یقه‌های خشتی، اکسسوری‌های دریایی و همینطور صندل‌های حصیری را فراموش نکنید!

رنگ‌های پاستلی

از یک نیم‌تنه و شلوارک پیله‌دار به رنگهای پاستلی استفاده کنید و روی آن پیراهن و یا اورشرتی از جنس لنین و یا حریر به تن کنید! و در آخر کتانی‌های سفید بهترین گزینه برای تکمیل این استایل هستند.

آستین‌های پفی

یک جین کلاسیک و راسته را با نیم‌تنه یقه خشتی و آستین‌های پفی همراه کنید! از کفش‌های پاشنه‌دار در رنگ‌های خاص کمک بگیرید و یک عینک گربه‌ای به چشم بزنید.

آستین های پفی

اکسسوری‌های دریایی

شلوارک جین و نیم‌تنه تک رنگتان را با یک بلیزر اورسایز همراه کنید و از اکسسور‌های دریایی استفاده کنید! در راستای این استایل کتانی‌های بزرگ و سفید میتوانند انتخاب خوبی باشند

صندل‌های حصیری

با یک دستمال سر کوچک طرحدار موهای بافته شده‌تان را ببندید! شومیز راه‌راه سفید و آبی نخی‌تان را گره بزنید و یک دامن جین بلند را به آن اضافه کنید! سبد و یا صندل‌های حصیری حس تابستانی این استایل را دو چندان میکند.

صندل‌های حصیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *