چگونه شیک پوش و جذاب باشیم؟

شیک پوش و خوش استایل بودن رازهای مهمی دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است، رازهای ساده ای که شما را به شیک پوش ترین ها تبدیل میکنند.

مهم نیست جوان هستید یا پیر برای شیک پوش بودن نه پوشیدن لباس های گران قیمت مهم است و نه برندپوشی، هیچکدام از مواردی که گفته شد تاثیر چندانی در شیک پوشی ندارد برای شیک پوش بودن باید یک سری راز و ترفند وجود دارد که هیچکس از آن ها باخبر نیست در این بخش از دنیای مد رازهای شیک پوشی را با شما در میان میگذاریم.

راه های شیک پوشی

رازهای شیک پوشی خانم ها

ساده پوشی

در دنیای مد و فشن مهمترین راز شیک پوش بودن ساده پوشی است، این یکی از نکاتی است که فشن بلاگرهای ایرانی و خارجی برای داشتن تیپ بهتر رعایت میکنند. حتما شما هم سلبریتی های معروفی را دیده اید که با ساده ترین لباس ها چقد شیک به نظر میرسند مثلا مگان مارکل عروس ملکه انگلیس در روز عروسی اش لباس عروس فوق العاده ساده به تن داشت و در عین حال فوق العاده شیک پوش بود.

تناسب و هماهنگی

تناسب قد و وزن در شیک پوشی بسیار موثر است، شما برای شیک پوشی نیاز دارید که اندام متناسبی داشته باشید و وزن تان با قد تان هماهنگی داشته باشد. شاید در طول روز افراد زیادی را ببینید که با پوشیدن لباس های گران قیمت اصلا شیک پوش به نظر نمیرسند زیرا بین قد و وزن شان تناسبی وجود ندارد و همچنین متناسب با سن و رنگ پوست شان لباس انتخاب نکرده اند.

ست کردن مانتو

اصول شیک پوشی زنان

اکسسوری ها

اکسسوری ها معجزه میکنند، بیشتر خانم ها اکسسوری ها را نادیده میگیرند و شاید اصلا از آن ها استفاده نکنند اما بهتر است بدانید یک ساعت شیک یا یک انگشتر زیبا تاثیر ویژه ای در شیک پوش به نظر رسیدن شما دارند.

بیشتر بخوانید : 7 اکسسوری که باید هر خانم شیک پوشی داشته باشه

مد روز باشید

در هر سنی که هستید برای شیک پوش به نظر رسیدن لازم است که مطابق مد روز تیپ بزنید و از لباس های جدید استفاده کنید، وقتی مد روز را در انتخاب لباس مد نظر داشته باشید خود به خود تیپ شیک و جذابی خواهید داشت.

چگونه شیکپوش و باکلاس باشیم؟

استایل تک رنگ

استایل تک رنگ شاید تکراری و خسته کننده به نظر برسد اما یکی از رازهای شیکپوشی است، اینکه شما تیپ سر تا پا مشکی یا طوسی داشته باشید خیلی جذاب است تا اینکه از 5 یا 6 رنگ در استایل تان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : درباره ست کردن رنگ ها باهم

توجه به فرم اندام

خانم های شیک پوش و خوشتیپ به یک نکته اهمیت ویژه میدهند آن هم این است که با توجه به فرم اندام شان لباس انتخاب میکنند، مثلا اگر شما چاق و قد کوتاه هستید لباس های مدل ماهی انتخاب نکنید این مدل لباس ها برای خانم های لاغر و قد بلند مناسب اند. لباسی انتخاب میکنید نه باید گشاد باشد و نه تنگ بلکه درست اندازه تان باشد.

درباره انتخاب مانتو مناسب بیشتر بدانید
شیک پوشی خانم ها

اصول ست کردن شال و روسری با مانتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *