رنگ‌های خنثی را چگونه ست کنیم؟

در اصل اغلب افراد بر این باورند که ست کردن رنگ‌های خنثی کار راحتی است؛ اما به نظر این کار آنقدر ها هم راحت نیست چرا که ممکن است ترکیب رنگ‌های خنثی کنار یکدیگر ظاهر خسته کننده‌ای را در استایل ما به وجود بیاورد. استفاده از چند تکنیک هنگام ست کردن رنگ‌های خنثی به ما کمک می‌کند تا ظاهر جذاب و شیکی داشته باشیم. اگر از تکنیک‌های ست کردن رنگ خنثی آشنا نیستید، در ادامه با ما همراه باشید تا روش‌های ست کردن آن را به شما آموزش دهیم. با استفاده از تکنیک‌هایی که در ادامه به شما آموزش می‌دهیم خواهید توانست استایل بی نظیر و جذابی را به وجود آورید.

۱۰ روش برای ست کردن رنگ‌های خنثی

ترکیب رنگ های خنثی با یکدیگر

استفاده از رنگ مشکی برای ترکیب در کنار سایر آیتم‌ها بسیار راحت است و ما به راحتی بعد از باز کردن در کمد خود تصمیم می‌گیریم تا برای راحتی کار لباس‌های رنگ مشکی را کنار یکدیگر ترکیب کنیم. راحتی این کار باعث می‌شود تا بسیاری دیگر از لباس‌های خود را نادیده بگیریم؛ اما وقت آن رسیده تا با ترکیب کردن درست رنگ‌ها در کنار یکدیگر استایل بی‌نظیری را به وجود آوریم. برای این کار کافی است لباس‌های رنگ خنثی را از کمد خود بیرون بیاورید و از ترکیب با آنها کنار یکدیگر لذت ببرید. مطمئن باشید ترکیب‌های مختلف از رنگ‌ های خنثی در کنار یکدیگر ظاهر بسیار زیبایی را خلق می‌کند.

اضافه کردن رنگ‌های جذاب به استایل

رنگ‌های خنثی به خودی خود ممکن است کنار یکدیگر استایل خسته کننده‌ای را به وجود بیاورند، برای جلوگیری از یکنواختی و حالت خسته کننده استایل می‌توانید از رنگ‌های براق برای ست کردن رنگ‌های خنثی استفاده کنید. برای این کار لازم است لباس‌های رنگ خنثی را با کفش یا کیف براق به رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای ترکیب کنید. برای این ترکیب در نظر داشته باشید که ترکیب رنگ‌ های خنثی مانند انواع رنگ کرم در کنار رنگ طلایی ظاهر بی‌نظیری را برای شما خلق می‌کند، همچنین استفاده از رنگ‌های خنثی مانند طوسی در کنار رنگ نقره‌ای بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

ترکیب کردن استایل‌های مختلف

اغلب ما طی چند سال اخیر به خوبی یاد گرفتیم که استفاده از کفش‌های کتانی در کنار پیراهن‌های میدی ظاهر زیبایی در استایل ما ایجاد می‌کند. پس وقت آن رسیده تا یک قدم جلوتر از آنچه که آموخته‌ایم برویم. برای این کار از ترکیب کردن استایل‌های مختلف به رنگ‌ های خنثی و هیچ ترسی نداشته باشید مطمئن باشید پوشیدن پیراهن میدی حتی با چکمه‌های فانتزی هم می‌تواند زیبا باشد.

استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم در بسیاری از مواقع ست کردن رنگ خنثی مشکی به طور سرتاپا برای ما آسان است؛ اما استفاده از رنگ مناسب در کنار رنگ مشکی باعث درخشندگی بیشتر ترکیب رنگ‌های استفاده شده در کنار همدیگر می‌شود. راحت‌ترین راه برای این انجام این تکنیک استفاده از ترکیب سفید و مشکی در کنار یکدیگر است. استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی باعث درخشندگی بیشتر استایل شما خواهد شد.

ست کردن رنگ خنثی برای زمستان

همانطور که اطلاع دارید فرا رسیدن روزهای سرد سال ما را به استفاده از رنگ‌های تیره دعوت می‌کند و چه چیزی می‌تواند راحت‌تر از ست کردن رنگ خنثی برای زمستان باشد. برای انجام دادن این روش لازم است لباس‌های خود را که به رنگ‌های سرمه‌ای، زرشکی و …  را به راحتی با سایر آیتم‌های رنگ خنثی ترکیب کنید. بی شک این ترکیب باعث ظاهر جذاب شما در روزهای سرد زمستان خواهد شد

بیشتر بخوانید : ۱۱ استایل ترند مناسب برای بهار ۱۴۰۱ 

استفاده از شلوارهای چرم برای ست کردن رنگ خنثی

شلوارهای چرم یا لگ‌های چرمی یک معجزه در کمد لباس اغلب ما هستند چرا که پوشیدن آنها در کنار سایر آیتم‌های موجود ترکیب فوق العاده‌ای را به وجود می‌آورد. در نظر داشته باشید این موضوع حتی برای ترکیب و ست کردن رنگ‌های خنثی هم صدق می‌کند. برای انجام این کار لازم است بارانی یا پالتو رنگ خنثی خود را با لگ چرم ترکیب کنید. ترکیب این دو گزینه کنار یکدیگر باعث به وجود آمدن استایل زیبا برای شما خواهد شد.

شلوارهای چرم یا لگ‌های چرمی یک معجزه در کمد لباس اغلب ما هستند چرا که پوشیدن آنها در کنار سایر آیتم‌های موجود ترکیب فوق العاده‌ای را به وجود می‌آورد. در نظر داشته باشید این موضوع حتی برای ترکیب و ست کردن رنگ‌های خنثی هم صدق می‌کند. برای انجام این کار لازم است بارانی یا پالتو رنگ خنثی خود را با لگ چرم ترکیب کنید. ترکیب این دو گزینه کنار یکدیگر باعث به وجود آمدن استایل زیبا برای شما خواهد شد.

ترکیب لباس‌های طرحدار در کنار رنگ‌های خنثی

لباس‌های طرح دار که اغلب آنها دارای طرح حیوانی هستند به یک ترند برای تمامی ماه‌های سال تبدیل شده‌اند و شما می‌توانید به راحتی از این طرح ها برای ترکیب کردن در کنار رنگ‌های خنثی استفاده کنید. برای مثال ترکیب رنگ‌های پلنگی در کنار رنگ‌های خنثی مانند رنگ کرم یا نود باعث ایجاد استایل شگفت انگیز برای شما خواهد شد. آموزش این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کند تا به کمک هر آنچه که در کمد لباس خود داردی بتوانید به راحتی لباس‌های رنگ خنثی را از حالت یکنواختی خارج کرده و استایل خود را جذاب‌تر کنید.

انتخاب اکسسوری مناسب

بیشتر بخوانید : ٧ اکسسوری ضروری زنانه که باید در کمدتان باشد.

با انتخاب اکسسوری مناسب جهت ست کردن رنگ‌های خنثی با یکدیگر لباس‌های خود را از حالت یکنواختی خارج کرده و ظاهر جذابی را به استایل خود ببخشید. مطمئن باشید استفاده از اکسسوری‌هایی مانند انواع کمربند یا زیورآلات، لباس شما را از حالت یکنواختی خارج می‌کند. برای مثال می‌توانید از انواع زیورآلات نقره‌ای جهت ترکیب با لباس‌های رنگ خنثی مانند طوسی استفاده کنید.

ترکیب کت و مانتو در کنار رنگ‌های خنثی

برای ترکیب کت و مانتو در کنار رنگ‌های خنثی لازم است ابتدا مانتو، بارانی یا کت مورد نظر خود را انتخاب کنید و به این ترتیب از لباس های رنگ خنثی در کنار آنها استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از رنگ‌های نود  برای مانتوها یا سایر پوشیدنی‌هایی که دارای رنگ قهوه‌ای هستند ترکیب زیبایی خواهد بود.

ترکیب رنگ‌های خنثی و نود

برای اینکه ریسک استایل خود را به حداقل برسانید می‌توانید از ترکیب رنگ‌ های خنثی استفاده کنید. برای انجام دادن این کار لازم است از تناژ‌های مختلف رنگ خنثی کنار همدیگر استفاده کنید. به طور مثال استفاده از تناژهای مختلف رنگ طوسی کنار همدیگر با اکسسوری‌های مناسب و جذاب ظاهر بی‌نظیری را به وجود می‌آورد.

سخن پایانی

ست کردن رنگ‌ های خنثی کنار همدیگر یا با سایر آیتم‌ها می‌تواند ترکیب بی‌نظیر و جذابی برای استایل‌های روزمره یا رسمی باشد. برای انجام دادن بهتر این کار لازم است از چند نکته که در قسمت بالا به آنها اشاره کردیم اطلاع داشته باشیم. شما برای ست کردن رنگ‌های خنثی به چه مواردی دقت می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *